Librarytürk E Kitap Platformu Deneme Erişimine Açılmıştır.

Librarytürk

Erişim Adresi: https://www.libraryturk.com/

Erişim Başlangıç Tarihi: 24.05.2024

Erişim Bitiş Tarihi:14.06.2024

Librarytürk, basılı kitapların e-kitap formatına göre okuyucuya sunulduğu yapay zeka destekli bir e- kitap portalıdır. Librarytürk kullanıcılarına e-kitaplar arasında literatürü tarama ve ulaşma imkanı sunması bakımında ilk ve tektir. Ayrıca Librarytürk, bir Ar-Ge projesinin çıktısı olup, yapay zeka tabanlı, kullanıcı dostu ve kurumsal abonelik modeline göre erişim hakkı tanıyan bir veri tabanıdır.
12 kategori 351 bilim dalı 1825 alt başlıkta  9200’den fazla Türkçe İngilizce  ve farklı dillerde akademik e-kitabı bünyesinde barındırır.
• 48 akademik yayıncı hizmet bünyesinde yer almaktadır.
• Erişim sağlayacak personel ve öğrencilerin kurumsal e-posta adresleri ile üyelik gerçekleştirmesi gerekmektedir
• Deneme erişimi süresince IP doğrulaması veya VPN bağlantılarının tamamlanmasına ihtiyaç yoktur. Doğrulanmış e-posta adresleri ile kurum içinden veya dışından erişim sağlanabilir.
• Üye olma işlemleri https://www.libraryturk.com/uye-ol bağlantısı üzerinden gerçekleştirilmelidir.
• Üye olma işleminin ardından e-posta adreslerine gönderilen aktivasyon mailine tıklanarak e-posta onayının yapılması zorunludur. Onay için personel ve öğrencinin spam kutuları dahil olmak üzere kontrol sağlamaları gerekmektedir. Mail onay e-postaları 15 dakika boyunca geçerlidir.
• Mail onayı 15 dakika içinde gerçekleştirilmeyen kullanıcılara hesap bilgileri ile   https://www.libraryturk.com/giris-yap bağlantısı üzerinden giriş işlemi denemesinde bulunmaları halinde tekrar onay e-postası gönderimi sağlanacaktır.
• Deneme erişimi süresince kullanıcılarınıza tanımlı günlük kitap kullanım limiti 2 adetle sınırlıdır.
• Kurulum desteği ve teknik destek için 

bilgi.libraryturk@gmail.com

 e-posta adresi üzerinden hizmet sunulacak veya üye panelinden destek talep edilmesi durumda teknik destek tarafımızca sağlanacaktır.