Total Materia Veritabanı Deneme Erişimine Açılmıştır.

    Ücretsiz Deneme Erişimimiz 31 Aralık 2020’ye kadar aktif durumdadır

 ·      Sınırsız giriş ve sayfa görüntüleme hakkına Atatürk Üniversitesi’nden sınırsız sayıda kullanıcı aynı anda yararlanabilir,

·        Bir defaya mahsus olarak Register kısmını secerek ……..@atauni.edu.tr veya ……..@ogr.atauni.edu.tr kayıtlı domain email bilgileriniz ile  Test Hesabınıza uygun kullanıcı sifrenizi almak icin kayıt olmalısınız.

·        https://www.totalmateria.com/documents/TMbrochure_tr.pdf  Broşürümüz. Türkçe

Aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

https://www.totalmateria.com/UserAccountRegister.aspx?LN=TR  Yeni Kayıt oluşturmak için Link’e tıklayın Sınırsızca veritabanımızdan yararlanın!

Her üretimin temelinde malzeme bulunur ve ancak en doğru malzeme ürünlerinizi en iyi yapabilir. 

  • Malzeme seçiminden Laboratuvar’a, Satın alma’dan Simülasyon, test analiz veya Ar-Ge birimine kadar, Farklı ihtiyaçlar için aynı anda çoklu kullanıcı ile sistem veritabanından yararlanabilir
  • 350 binden fazla Metal yanında 100binden fazla polimer malzemenin 20 milyondan fazla özellik kaydına ulaşabilirsiniz. 74 ülke standardı, malzemeler için çapraz referans tabloları ve metalografik resimler Kimyasal içerik, bileşenler.
  • eXporter ile Stress Strain diagramları dahil CAE yazılımınıza aktarabilirsiniz, DataPlus bağlantılar ile metal kaynak ve elektrod bilgilerine ulaşabilir, Enviro ile yaşlanma ve radyasyon etkileri korozyon dirençlerini gorebilirsiniz.
  • 200 sayfalık binlerce kitaba eşdeğer bilgiyi, en yeni malzeme teknolojileri ve teknik desteği dijital olarak endüstri 4.0’ın gerektirdiği gibi ışık hızında ücretsiz teknik destek ve eğitimle hizmetinize sunuyoruz.
  • Bunun gibi pek çok farklı seçenek bulabilir veritabanımızdan daha fazla istifade edebilirsiniz. ODTÜ, İTÜ, BAÜ, Gazi Üniv. vb pek çok üniversitemizde veri tabanı’mızdan kaynak olarak yararlanıyor.

·       Total Materia her ay güncellenmektedir ve Dünyada sektördeki tek ISO 9001 ve 27001 sertifikalı Veri Tabanıdır.

Bizler bir mühendislik firmasıyız ve ihtiyacınız olabilecek güncel bilgileri sağlamak için her ay güncellemeler yayınlıyor sizlerin ihtiyaçlarına göre araştırmalarımıza yön veriyoruz.

http://blog.totalmateria.com/ Bloğumuz

https://www.totalmateria.com/page.aspx?ID=Articles&LN=TR  Makaleler

Bilginin paylaşıldıkça değer kazandığını düşünerek bu bilgi kaynağından tüm yerli firma ve mühendislerimizin istifade etmelerini sağlamak başlıca görevimizdir.

https://www.totalmateria.com/documents/TMbrochure_en.pdf Broşürümüz. İngilizce

https://www.totalmateria.com/documents/TMbrochure_tr.pdf  Broşürümüz. Türkçe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir