COVID-19 Dünya Sağlık Örgütü Korona EndNote Veritabanı

Değerli EndNote (Online) kullanıcıları,
Dünya Sağlık Örgütü (WHO), korona virüsü (COVID-19) ile ilgili tüm çalışmaları ve bilimsel makaleleri bir araya getirip, derleyip bir an önce tedavinin bulunabilmesi için tüm dünyadaki bilim insanlarının erişimine sunmaya çalışıyor. Bu veri tabanı hergün yapılan yeni çalışmalar ve bilimsel yayınlarla genişlemeye devam ediyor.

Biz de bu önemli paylaşıma katkı sağlayabilmek ve sizlere zaman kazandırabilmek adına hemen hergün güncellenen bu veri tabanını kullanıma hazır EndNote kütüphanesi (https://researchsoftware.com/tr/news/who-covid-19-corona-endnote-veritabani) olarak sizlere sunuyoruz.
https://researchsoftware.com/tr

Bu veri tabanını hazır EndNote kütüphanesi olarak indirip bir an önce düzenli bir kaynak kütüphanesi ile çalışmalarınıza hız kazandırmak için lütfen tıklayınız (https://researchsoftware.com/tr/news/who-covid-19-corona-endnote-veritabani) .

Tüm çalışmaları ve bilimsel makaleleri EndNote kütüphanenize aktardıktan sonra EndNote’un otomatik tam metin bulma özelliğini de kullanarak eksiksiz bir COVID-19 kaynak kütüphanesi oluşturabilirsiniz.
https://researchsoftware.com/tr

EndNote kütüphaneme eklediğim bu makale ve bilimsel çalışmaların tam metin PDF’lerini nasıl indirebilirim (https://researchsoftware.com/tr/find-full-text) ?

** EndNote faydalı linkler:
————————————————————
* EndNote ile Neler Yapabilirim? (https://researchsoftware.com/tr/endnote-x9-hizli-baslangic-kilavuzu)
* 6 Dakikada EndNote Kullanımı (Video) (https://researchsoftware.com/tr/software/bibliography/endnote/videolar)
* EndNote Hakkında Ayrıntılı Bilgi (https://researchsoftware.com/tr/software/bibliography/endnote)
* Referanslar (https://researchsoftware.com/tr/clients#clientsturkey)

** EndNote’u nasıl edinebilirim?
————————————————————
Üniversitenizin site lisansı olup olmadığını Referanslar (https://researchsoftware.com/tr/clients#clientsturkey)  sayfamızdan kontrol edebilirsiniz. Soru ve taleplerinizi Kütüphane ve Dokümantasyon ya da Bilgi İşlem Daire Başkanlıklarınıza iletebilirsiniz.
Kişisel, çoklu kullanıcı seçenekleri, farklı lisans alternatifleri ve tüm sorularınız için EndNote Türkiye Distribütörü (https://researchsoftware.com/tr/form/volume-ya-da-site-lisans) ile iletişime geçebilirsiniz.
Siparişleriniz için online mağazamızı (https://shop.researchsoftware.com/?___store=tr) , ücretsiz 30 günlük deneme sürümü için demo download (https://researchsoftware.com/tr/form/demo-download) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

** COVID-19 ile ilgili faydalı linkler
————————————————————
* COVID-19 Türkiye’deki güncel durum (T.C. Sağlık Bakanlığı) (https://covid19.saglik.gov.tr/)
* COVID-19 genel bilgi, haberler, kurul kararları (T.C. Sağlık Bakanlığı) (https://covid19bilgi.saglik.gov.tr/tr/)
* Türkiye’deki günlük vaka sayıları ve tablolar (T.C. Sağlık Bakanlığı) (https://covid19bilgi.saglik.gov.tr/tr/gunluk-vaka.html)
* TÜBİTAK COVID-19 Türkiye Web Portalı (https://covid19.tubitak.gov.tr/)
* TÜBİTAK COVID-19 Türkiye Web Portalı Bilimsel Kaynaklar (https://covid19.tubitak.gov.tr/bilimsel-kaynaklar)
* Dünya Sağlık Örgütü dünya geneli veriler (https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019)
* En son yayınlanan COVID-19 PubMed yayınların konularına göre sınıflanmış listesi (https://mailchi.mp/1e6cbb210aea/covid-19-literature-update-week-14?e=103273317e)
* Koronavirüsünün genomik epidemiyolojisi (https://nextstrain.org/ncov/globall)
* Koronavirüs COVID-19 global cases (Johns Hopkins) (https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6)

EndNote Demo (https://researchsoftware.com/tr/form/demo-download)
EndNote Satın Al (https://shop.researchsoftware.com/bibliography?___store=tr)
Site Lisans Talebi (https://researchsoftware.com/tr/form/volume-ya-da-site-lisans)