De Gruyter, partner yayınevleriyle birlikte yayınladığı DRM’siz 75.000 e-kitabı 30 Haziran 2020 tarihine kadar ücretsiz erişime sunuyor!

Değerli Kullanıcılarımız,

De Gruyter ve partner yayın evleri Covid-19 salgınından etkilenen akademisyen ve öğrencilere destek olmak amacıyla 1650 ile 2016 yılları arası basılmış olan 75,000 e-kitaba ücretsiz erişim fırsatı sunmaktadır.

Koleksiyon sanat ve mimarlıktan, dil bilimlerine matematikten mühendisliğe kadar sosyal, beşeri ve fen bilimlerinden 30 farklı disiplini kapsamakta olup ilgili kitap koleksiyonuna http://www.degruyter.com adresinden 30 Haziran 2020 tarihine kadar erişebilirsiniz.

Koleksiyona nasıl erişebilirim?

Erişim adresi olan http://www.degruyter.com ‘a giderek ana sayfanın orta üst kısmında bulunan Publications linkine tıklayıp daha sonra sayfanın sağ tarafında belirecek olan filtrede Licensed Access  kutucuğunu işaretleyerek Submit yazısına tıklamak vasıtasıyla koleksiyona erişebilirsiniz. Koleksiyon içindeki kitaplardan ihtiyacınız olanlara ise konu başlığı, yayın evi, yayın dili filtrelerini kullanarak ulaşabilirsiniz.